0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
لیگ قهرمانان اروپا ،مرحله حذفی
منچستر سیتی
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Iran
لیگ برتر خلیج فارس
استقلال تهران
-
-
پیکان
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
تراکتور سازی تبریز
-
-
Machine Sazi Tabriz
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
GOL Gohar Sirjan FC
-
-
پرسپولیس
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
پارس جنوبی جم
-
-
فولاد خوزستان
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
فولاد مبارکه سپاهان
-
-
پدیده مشهد
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
FC Nassaji Mazandaran
-
-
ذوب آهن
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
سایپا کرج
-
-
Naft Masjed Soleyman FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
صنعت نفت آبادان
-
-
Shahin Bushehr FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Russia
لیگ برتر
کاسکا مسکو
-
-
FK Tambov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
دینامو مسکو
۰
۰
SK Rotor Volgograd
Finished
۱۷:۰۰
روستوف
-
-
زنیت سن پطرزبورگ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
روبین کازان
۱
۱
اورال اکاترینبورگ
Finished
۱۷:۰۰
لوکومتیو مسکو
-
-
کراسنودار
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Belgium
دسته یک آ
خنک
-
-
اود-هیورلی لیووین
inprogress
۱۹:۰۰
رویال چارلیروی
-
-
اوستنده
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
خنت
-
-
کورتریجک
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
خنک
-
-
رویال انتورپ
Cancelled
۱۹:۰۰
رویال چارلیروی
-
-
کورتریجک
Cancelled
۲۱:۳۰
خنت
-
-
ترویدنس
Cancelled
۲۱:۳۰
Saudi Arabia
لیگ اختصاصی سعودی
AL Adalh FC
-
-
الهلال ریاض
بازی شروع نشده است
۲۰:۲۵
النصر ریاض
-
-
AL Wehda FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۰
التعاون
-
-
Damac FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
الفایسالی
-
-
الاهلی جده
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Korea Republic
کی-لیگ کلاسیک۱
اولسان هیوندای
۲
۰
پوهانگ استیلیرس
Finished
۱۴:۳۰
ساون سامسونگ بلو وینگز
۱
۳
جیونبوک هیوندا موتورس
Finished
۱۴:۳۰
سئول
۲
۱
سانگجو سانگمو فونیکس
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
لیگ ۱
اچ ان کی ریجیکا
-
-
HNK Sibenik
بازی شروع نشده است
۲۰:۲۵
اوسیجک
-
-
سلون بلوپو
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۵
China
سوپر لیگ چین
شاندونگ لوننگ
۲
۰
Shenzhen FC
Finished
۱۴:۳۰
Japan
جی لیگ
کنسادول ساپورو
۱
۶
کاواساکی فرونتال
Finished
۰۹:۳۰
Oita Trinita
۱
۰
یوکوهاما مارینوس
Finished
۱۴:۰۰
توکیو
۱
۰
ناگویا گرامپوس
Finished
۱۴:۳۰
کاشیوا ریسول
۱
۳
سرزو اوزاکا
Finished
۱۴:۳۰
وگالتا سندای
۰
۰
شیمیزو اس-پالس
Finished
۱۳:۳۰
اوراوا رد دیاموندس
۱
۰
سانفریس هیروشیما
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama FC
۴
۲
شونان بلمار
Finished
۱۳:۳۰
ساگان توسو
-
-
گامبا اوساکا
Cancelled
۱۴:۳۰
Egypt
لیگ برتر
الزمالک
-
-
میسرلیل-ماککاسا
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Kuwait
لیگ برتر
الکویت
-
-
النصر کویت
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Slovakia
سوپر لیگ
دوناسکا استردا 1904
-
-
نیترا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
اسپارتاک ترناوا
-
-
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ویان زلاته موراوچ
-
-
اسلووان براتیسلاوا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ترنسین
-
-
زیلینا
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
سنیکا
-
-
زمپلین میکالوس
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
روزومبروک
-
-
SKF Sered
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
مسابقات قهرمانی برزیل سری ب
امریکا مینیرو
۱
۱
Operario Ferroviario EC PR
Finished
۰۲:۴۵
پانته پرتا
۳
۳
EC Vitoria BA
Finished
۰۴:۰۰
پرانا کلوب
۳
۱
ژوونتود آر اس
Finished
۰۵:۰۰
Botafogo FC SP
-
-
گوارانی
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
لیگ برتر فوتبال نروژ
سارپسبورگ
-
-
مولد
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
لیگ
سیدنی
۱
۲
Western United FC
Finished
۱۱:۳۰
Uruguay
دسته برتر، اپرتورا
ترقوه
۱
۲
دانوبیو
Finished
۰۱:۰۰
لیورپول مونتویدو
-
-
اتلتیکو فنیکس مونته ویدئو
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ریور پلیت
-
-
ناسیونال
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Iceland
4 deild, Group D
Smari
۳
۲
Arborg
Finished
۰۰:۳۰
Midas
-
-
Hviti Riddarinn
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Norway
تاپسرین،بانوان
کلیپ
-
-
روا
inprogress
۱۷:۳۰
ارنا - بیورنار
۲
۱
لین
Finished
۱۵:۳۰
اوالدسنس
-
-
کوینر
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Estonia
لیگ برتر
Tallinna JK Legion
-
-
نومه کلجو
inprogress
۱۷:۳۰
ویلجاندی تولویک
-
-
پاید لینامیسکوند
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ecuador
لیگ ۱ ،سری آ
دپورتیوو کوعنسا
۱
۱
گوایاکیل سیتی
Finished
۰۲:۳۰
بارسلونا
۱
۰
Orense SC
Finished
۰۴:۴۵
Finland
لیگ برتر فوتبال فنلاند
اچ جی کی هلسینکی
-
-
هانکا
inprogress
۱۸:۳۰
ایلوس
-
-
سیناجوئن
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
دسته دوم، گروه 1
آلتا
۴
۱
Senja
Finished
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
-
-
Fredrikstad FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
موس
۰
۱
Floro
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
سوپریتان
اوسترس
-
-
براگ
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
دالکورد
-
-
هالمستاد
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
GIF Sundsvall
-
-
گایس گتبورگ
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Mexico
دسته برتر، اپرتورا
کلوب پوئبلا
۰
۱
اتلتیکو پوچوکا
Finished
۰۷:۰۰
Scotland
لیگ برتر
هیبرنیان
-
-
ماترول
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
روس کانتی
-
-
Dundee United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
سلتیک
-
-
آبدرین
Cancelled
۱۸:۳۰
هامیلتون آکادمیکال
-
-
ST Mirren
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
کیلمارنوچ
-
-
جانستون
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Norway
دسته دوم، گروه 2
ناردو
۳
۳
فزام لارویک
Finished
۱۶:۳۰
نوتودن
-
-
فلککروی
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
ارندال
-
-
براین
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vard Haugesund
-
-
اسکر
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Sweden
آلسونسکان
اوربرو
-
-
دیجوگاردن
inprogress
۱۷:۳۰
Paraguay
دسته برتر، اپرتورا
اسپورتیوو لوکوئنو
۲
۲
سول د آمریکا
Finished
۰۲:۳۰
South Africa
لیگ برتر
پولوکوان سیتی
-
-
کایزر چیفس
inprogress
۱۸:۰۰
آمازولو
۰
۰
باروکا
Finished
۱۶:۰۰
Stellenbosch FC
۱
۰
لامونتول گولدن اروس
Finished
۱۶:۰۰
اورلاندو پیراتیس
-
-
بیدویست ویتس
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bulgaria
اولین لیگ حرفه ای
لوکوموتیو ۱۹۲۶ پیلودیو
-
-
Pofc Botev Vratsa
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
FC Arda Kardzhali
-
-
لوسکی سوفیا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ireland
دسته برتر
فین هارپس
-
-
بوهمیانس دابلین
inprogress
۱۷:۳۰
Shelbourne FC
-
-
دری سیتی
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Australia
لیگ وتو گلد کوئست استرالیا
Musgrave
۰
۰
Kingscliff
Finished
۱۰:۳۰
Australia
لیگ برتر گلد کوئست استرالیا
Nerang
۰
۲
Robina City
Finished
۱۰:۳۰
Surfers Paradise
۱
۱
Southport SC
Finished
۰۹:۳۰
Japan
جی لیگ ۲
ماتسوموتو یاماگا
۱
۰
اویسپا فوکوکا
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۲
۱
مارچیدا زلویا
Finished
۱۴:۳۰
فجیانو اوکایاما
۱
۰
نیگاتا البیرکس
Finished
۱۴:۳۰
Australia
لیگ مقدماتی ان اس دبلیو 2
Newcastle United Jets FC
۴
۴
C. Coast Mariners
Finished
۰۸:۳۰
هیلز یونایتد برومبیز
۲
۵
NSW Spirit
Finished
۱۰:۰۰
Blacktown Spartans
-
-
SD Raiders FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی
FC Iserlohn
۲
۳
Rot Weiss Ahlen
Finished
۱۴:۱۵
Eintracht Stadtallendorf
-
-
KSV Baunatal
Finished
۱۷:۰۰
راپید وین
-
-
اسلوان لیبرس
inprogress
۱۸:۳۰
دوناری کالاراسی
۰
۴
FC Farul Constanta 1920
Finished
۱۲:۳۰
استریپفینگ
۰
۱
استادلاو
Finished
۱۳:۰۰
ولبرت
-
-
روت ویسیس اوبرهاوسن
Finished
۱۶:۳۰
سویمی لیپووا
۱
۴
ریپنسیا تیمیسوارا
Finished
۱۲:۳۰
کا اس پولکووایس
۱
۵
میدز لگنیکا
Finished
۱۳:۳۰
ولفراس
۴
۶
Cronenberger SC
Finished
۱۳:۳۰
چوجنیچانکا چوجنیس
۲
۰
دروتیکس-بایتوویا
Finished
۱۳:۳۰
آدمیرا واکر
-
-
پولتن 2
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
کاتویجک
۱
۱
VV Sint Bavo
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Steele 03/​09
-
-
SpVg Schonnebeck 1910
inprogress
۱۷:۳۰
روت ویس فرانکفورت
-
-
SV Zeilsheim
inprogress
۱۷:۳۰
Fc Basara Mainz
-
-
Turk Gucu Friedberg
inprogress
۱۷:۳۰
کاتویجک
-
-
SV Alphense Racing Club
inprogress
۱۸:۰۰
سوئیندون تاون
-
-
کاونتری سیتی
inprogress
۱۸:۳۰
Sw Dusseldorf
-
-
SC Velbert
inprogress
۱۸:۳۰
بردا
-
-
دن هاگ
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
انگرز
-
-
سنت اتین
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
1. SC Feucht
-
-
ASV Zirndorf
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
روین
-
-
AF Bobigny
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
ماریبور
-
-
گوریکا
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
گانسنهیم
-
-
Fc Speyer 09
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
وینر نیوستادت
-
-
ارتمان
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
مارگارتن راب
-
-
USC SONNHOFEN
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Slovenia
لیگ ملادینسکا اسلوونی
مورا
۲
۳
Nk Brinje Grosuplje
Finished
۱۵:۳۰
ماریبور برانیکی
-
-
ND Ilirija 1911
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hungary
ان بی 1،بانوان
Haladas Viktoria FC
-
-
Kelen SC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
فرنچوروزی
-
-
Szent Mihaly SE
inprogress
۱۷:۳۰
Korea Republic
کی-لیگ کلاسیک۲
انسان گرینرز
۰
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۴:۳۰
آنیانگ
۲
۱
بوچیون
Finished
۱۵:۳۰
Mongolia
First League
Tuv Buganuud
۲
۰
Dmu
Finished
۱۵:۳۰
Aldariin Daichid
۲
۳
Deren Ii
Finished
۰۹:۳۰
Bch Lions
۴
۰
Khoromkhon FC
Finished
۱۲:۳۰
Morocco
بوتولا
ارسی‌آ راجا کازابلانکا اتلتیک
-
-
رپید کلوب اوید زم
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
المپیک خوریبگا
-
-
ایتهاد تانگر
بازی شروع نشده است
۰۱:۳۰
مغرب اتلتیک تتوئان
-
-
هوسا هاسانیا اگادیر
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
المپیک سافی
-
-
CA Youssoufia Berrechid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Poland
جام حذفی
Karpaty Krosno
-
-
استال میلس
inprogress
۱۸:۳۰
Unia Skierniewice
-
-
Widzew Lodz
inprogress
۱۸:۳۰
استال رزسزوو
-
-
پودبیسکیدزی بیلسکو بیالا
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
لیگ 1 پایتخت بریزبن
Annerley
۱
۲
AC Carina Reserves
Finished
۱۰:۳۰
Czech Republic
بخش ای
نووی جیسین
۱
۰
FK Fotbal Trinec B
Finished
۱۲:۴۵
SK Hranice
-
-
FK Kozlovice
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Australia
لیگ جدید جنوب ولز زیر۲۰سال
اپیا لیچارد تایگرز
۱
۲
Western Sydney Wanderers Fc
Finished
۱۱:۳۰
Mt Druitt Town Rangers Fc
-
-
Rockdale Illinden
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Australia
لیگ برتر گلد کوئست استرالیا رزرو
Surfers Paradise
۲
۳
Southport Reverse
Finished
۰۷:۱۵
Nerang Reserves
-
-
Robina City Reverse
inprogress
۰۸:۱۵
Germany Amateur
لیگ منطقه ای شمال شرق
FC Carl Zeiss Jena
۱
۱
بابلزبرگ
Finished
۱۶:۳۰
Chemnitzer FC
-
-
ویکتوریا برلین
inprogress
۱۸:۳۰
هرتابرلین
۳
۱
لوکوموتیو لایپزیگ
Finished
۱۶:۳۰
انرژی کوتبوس
۱
۲
SV Lichtenberg 47
Finished
۱۶:۰۰
FSV Optik Rathenow
۰
۲
زفس موسلویتز
Finished
۱۶:۰۰
Bischofswerdaer FV 1908
۲
۰
آورباک
Finished
۱۶:۰۰
63 لوکنوالده
۱
۰
ژرمنیا هالبرستات
Finished
۱۶:۰۰
بیرلینر
۳
۲
یونیون فوئرستنوالده
Finished
۱۶:۰۰
چمی لایپزیگ
-
-
دینامو
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Czech Republic
منطقه پربور
FC Kurim
۰
۱
موتنیسه
Finished
۱۲:۴۵
اسوراتکا برنو
۴
۲
موراوسکی کروملوف
Finished
۱۲:۳۰
بوسکویچ
۲
۰
Fk Banik Ratiskovice
Finished
۱۳:۰۰
کرالوویس
۳
۱
FK Dukla Jizni Mesto
Finished
۱۳:۰۰
Fc Slavoj Vysehrad B
-
-
تریبورادایس
Finished
۱۶:۳۰
Australia
U20 Western Australian Premier League
Gwelup Croatia Sc
۱
۲
Perth SC
Finished
۰۹:۳۰
Serbia
تورنومنت اوبرندوف زیر 19سال
Mladost Lucani
۰
۱
وجودینا نوی ساد
Finished
۱۳:۳۰
Finland
کاکونن فنلاند گروهA
Espoon Palloseura
-
-
کیفن
inprogress
۱۷:۳۰
Slovakia
لیگ بانوان
FC Nitra
-
-
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۷:۳۰
Bosnia & Herzegovina
لیگ پریمیجر
اسلوبودا توزلا
-
-
زلجزنیکار
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ملادوست دوبوج کاکانج
-
-
FK Tuzla City
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Velez Mostar
-
-
کروپا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Russia
پی اف ال،مرکزی
FC Avangard Kursk
-
-
خیمیک نوووموسکووسک
inprogress
۱۸:۳۰
سوکول ساراتوو
-
-
FC Kvant Obninsk
inprogress
۱۷:۳۰
FK Salyut Belgorod
-
-
استروژینو مسکو
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
لیگ ایالتی غرب ، دسته 1
اشفیلد
۱
۴
Uwa Nedlands FC
Finished
۱۱:۳۰
Serbia
لیگ سرپسکا، بلغارستان
FK Sindelic Beograd
۰
۱
Crvena Zvezda Mali Mokri Lug
Finished
۱۲:۳۰
Fk Gsp Polet Dorcol
۱
۶
FK Teleoptik
Finished
۱۳:۳۰
Russia
زون اوران وسترن سیدنی
Fk Ilpar Ilyinsky
۳
۲
Fc Prikamie
Finished
۱۳:۳۰
Tobol Kurgan
-
-
ایرتیش-اومسک
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Spartak Tuimazy
-
-
Sshor Zvezda Perm
inprogress
۱۷:۳۰
Kazakhstan
لیگ برتر
کایرات آلماتی
-
-
شاختیور کاراگندی
Cancelled
۱۶:۳۰
اوردابسی
-
-
تاراز
Cancelled
۱۶:۳۰
توبول کوستانای
-
-
ژتیسو تالدیکورگان
Cancelled
۱۶:۳۰
کایسار کیزیلوردا
-
-
اوکژیتپیس کوکشیتو
Cancelled
۱۶:۳۰
Armenia
لیگ برتر
اف سی وان
-
-
گندزاسار کاپان
inprogress
۱۸:۰۰
Austria Amateur
لیگ منطقه ای مرکزی
استادل - پائورا
-
-
SV Ried II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
ویز
-
-
اس سی کالسدورف
Cancelled
۲۰:۳۰
Austria Amateur
لیگ ترول
FC Wacker Innsbruck II
-
-
FC Kitzbühel
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Kufstein
-
-
تلفس
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
اس سی امست 1933
-
-
SV Worgl
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Russia
رقابتهای قهرمانی ناحیه روستوف
باتاییسک
-
-
Rostselmash-m Rostov On Don
inprogress
۱۸:۳۰
اسکا دگتو
-
-
Af-ponedelnika Vodopadny
inprogress
۱۸:۳۰
Akhlamov Novoprimorskiy
-
-
چایکا ام پسچانوکوپسکو
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
پی اف ال،غرب
کلمنا
-
-
مورام
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
دسته دوم، سودرا سویالند
اسریسکا نورکوپینگ
-
-
Arameiska-Syrianska
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
کاکونن فنلاند گروهC
Kemi City FC
-
-
اولو
inprogress
۱۸:۳۰
Ireland
دسته یک
Shamrock Rovers II
-
-
وکسفورد
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Slovakia
لیگ 3
1. FC Tatran Presov
-
-
MFk Sobrance
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SK Odeva Lipany
-
-
ستروپکوو
inprogress
۱۹:۰۰
FK Slovan Duslo Sala
-
-
FK Slovan Galanta
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
OFK Malzenice
-
-
Ok Castkovce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hungary
ان بی آی
پاکسی
-
-
اوجپست
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Zalaegerszeg TE
-
-
ویدیوتون
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
Latvia
لیگ برتر لتونی
اف اس متا/لو
-
-
ریگا
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Slovenia
لیگ 3 فوتبال اسلوونی
NK Ziri
-
-
NK Sencur
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brazil
مسابقات قهرمانی برزیل سری سی، گروه ب
تامبنس
-
-
EC Sao Jose RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg
ولفورت
-
-
برگنز
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
اتریش لوستنائو2
-
-
رانکویل
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Rotenberg
-
-
لاوتراچ
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Peru
دسته برتر، اپرتورا
ایاکوچو
-
-
اسپورت اوانکایو
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
بیناسیونال
-
-
آکادمیا کانتولا
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
د کاجامارکا
-
-
Universidad Cesar Vallejo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Carlos Mannucci
-
-
Deportivo Llacuabamba
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
رئال گارسیلاسو
-
-
اسپورت بویز اسوکیاتیون
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
دپورتیوو مونیسیبال
-
-
Club Sportivo Cienciano
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Atlético Grau
-
-
Alianza Universidad De Huanuco
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ملگار
-
-
FC Carlos Stein
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
اسپورتینگ کریستال
-
-
آلیانزا لیما
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
یونیورسیتاریو د دپورتس
-
-
دپورتیوو سن مارتین
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Austria Amateur
لیگ سالزبرگر
FC Pinzgau Saalfelden
-
-
SV Austria Salzburg
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
North Macedonia
ام اف ال
رابوتنیکی اسکوپجه
-
-
FK Belasica Strumica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tunisia
لیگ ۱
Club S Hammam-Lif
-
-
بن گوردان
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
اتویل اسپورتیو ساحل
-
-
اسپرانسی اسپورتیو دی تونس
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Iceland
لیگ ایسلند
والور ریکیاویک
-
-
کا اکیوریری
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
آکرانس
-
-
فیلکیر ریکجاویک
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Russia
منطقه مسکوسکایا اوبلاست ، گروه آ
Legion Ivanteyevka
-
-
Fc Znamya 2 Noginsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Estonia
اسلیلیگا B
Rakvere JK Tarvas
-
-
Voru FC Helios
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Serbia
سرپسکا، لیگ
Fk Takovo
-
-
FK Sloboda Uzice
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Serbia
سوپر لیگ
FK Indjija
-
-
ناپرداک
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Novi Pazar
-
-
جاوورماتیس
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
رادنیک سوردولیسا
-
-
پارتیزان بالگرده
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Zlatibor Cajetina
-
-
FK Cukaricki
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
رادنیکی نیس
-
-
ماکوا ساباک
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Georgia
National League 3
FC Bakhmaro Chokhatauri
-
-
FC Kolkheti-1913 Poti
inprogress
۱۸:۰۰
Russia
پی اف ال،جنوب
Anzhi Makhachkala
-
-
اسکا روستوو
inprogress
۱۸:۰۰
Russia
منطقه شمال غرب
Spbkls
۰
۲
Khimik Koryazhma
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo St Petersburg
-
-
Karelia Region Team
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brazil
Sergipano, Final Round
سرژیپه
۰
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۱:۱۵
Australia
لیگ وتو گلد کوئست استرالیا1رزرو
Runaway Bay Reverse
-
-
Tweed United Reserves
inprogress
۰۸:۱۵
Simulated Reality League
K-League 1 SRL
Suwon Bluewings (SRL)
۱
۲
Jeonbuk Hyundai Motors (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
FC Seoul (SRL)
۰
۰
Sangju Sangmu Phoenix (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Ulsan Hyundai FC (SRL)
۳
۱
Pohang Steelers (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
West State League Division 1, Reserve
Ashfield SC Reserves
-
-
UWA Nedlands FC Reserves
inprogress
۰۹:۳۰
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
FK Dinamo Moscow Srl
۰
۰
SK Rotor Volgograd Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Rubin Kazan Srl
۲
۱
FK Ural Yekaterinburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
CSKA Moscow Srl
۳
۱
FK Tambov Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Lokomotiv Moscow Srl
۱
۱
Krasnodar Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Rostov Srl
۰
۱
FK Zenit ST Petersburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
Simulated Reality League
China Super League SRL
Shandong Luneng Srl
۵
۱
Shenzhen FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Professional FC Srl
۲
۱
Guangzhou R&f FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
Russia
منطقه مسکوسکایا اوبلاست ، گروه بی
FC Balashikha
۸
۱
Sdyusshor Bronnitsy
Finished
۱۳:۳۰
Zorkiy-2 Krasnogorsk
-
-
FC Lobnya
inprogress
۱۸:۳۰
FK Kraskovo
-
-
Fc Egorievsk
inprogress
۱۸:۳۰
SSH Saturn Ramenskoye
-
-
Fc Avangard Elektrostal
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی، زنان
Sturm Graz Ii
۵
۰
Luv Graz/Dfc Leoben
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Lyon
-
-
یونتوس اف سی بانوان
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Finland
Ykkonen, Women
FC Sport Juniorit
۰
۶
P-iirot
Finished
۱۳:۳۰
Russia
مسکو لیگ قهرمانان رجیو
گروکی-2 اودینسوو
۴
۱
FC Odintsovo
Finished
۱۳:۳۰
SSH Vybor-Odintsovo
۷
۱
Volokolamsk
Finished
۱۳:۳۰
FK Pavlovskiy Posad
-
-
المپیک میتیشچی
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Olimp Fryazino
۴
۰
Zvezda Lyubertsy
Finished
۱۳:۳۰
Fssh Vostok-elektrostal
۴
۳
Tonar Gubino
Finished
۱۳:۳۰
Argent Al Yans-zvezda Zvenigorod
-
-
خیمیک کلین
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ireland
لیگ برتر فوتبال لینستر
تک یونایتد
-
-
تولکا روورس
inprogress
۱۸:۰۰
درومکوندرا
-
-
Kilnamanagh AFC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tulevik JA Suure-Jaani Unitedi Un
۳
۰
FC Lootos Polva
Finished
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn
-
-
Tartu JK Temmeka
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Russia
کاپ جمهوری تاتارستان
Fc Groza Kazan
۰
۱۴
Smena Kazan
Finished
۱۵:۳۰
Aiya Kazan
-
-
Dush Vahit. Rayona-Kazan
Finished
۱۶:۳۰
Savinovo Kazan
-
-
Everest - Vysokaya Gora
inprogress
۱۷:۳۰
Germany Amateur
هسین پوکال آلمان
FC Giessen
-
-
TSV Steinbach 1921
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
جام حذفی
چوموتوف
-
-
تی جی استجوویس
inprogress
۱۷:۰۰
Finland Amateur
دسته سوم تورکو
Peimari Utd
-
-
Tove
inprogress
۱۷:۳۰
Lithuania
لیگ دسته اول فوتبال لهستان
FK Atmosphere
-
-
Hegelmann Litauen
inprogress
۱۷:۳۰
Simulated Reality League
UEFA Champions League SRL
Manchester City Srl
-
-
Olympique Lyonnais Srl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Romania
لالیگا۱ مرحله حذفی
سپسی
-
-
دینامو بوسورستی
Cancelled
۱۷:۳۰
Finland
یکونن
کی تی پی
-
-
Vaasan Palloseura
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Musan Salama
-
-
اولو
inprogress
۱۸:۳۰
Georgia
لیگ زنان
Wfc Lanchkhuti
-
-
WFC Kolkheti Khobi
inprogress
۱۸:۰۰
Brazil
Campeonato Paraibano, Playoffs
ترز
-
-
کمپیننس
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید